Észrevettétek, hogy a nagy futár cégek – helyesebben ételkiszállító cégek – a magyar alkalmazottait felváltották a külföldi állampolgárok?
Emlékeztek erre a plakátra?
Nem vagyok egy nagy rendelős de időnként, ha Budapesten vagyok, szoktam. Sőt! Ha Budapesten vagyok, látom azt a sok türkizkék, meg bugyirózsaszín dobozos bringásokat, rollereseket, motorosokat. Közülük 80 %-a nem magyar.
Tőlem akár a román medve is szállíthatja a Havasokból, de akkor ne hazudjanak.
Ui.:
Süketeknek – birka – mert legalább látnak. De nem. Megint kitöltöttél egy nemzeti szart. És? A jövő héten megint átdobnak mint szart a palánkon. De Te – süket birka – továbbra se tántorodj el az emlőitől, bár tejet már NEM igazán kapsz.
A DK ezzel az erővel akár azt is megígérhetne, hogy, ha megválasztják triplájára emeli a fizetésed. (Ők már egyszer hazudtak, többet nem akarnak)
Van egy qrva közmondás, amiben a hazug embert és a sánta kutyát említik. A mi hazug emberünket, még nem érte utol senki.
(Ilyeneket csak akkor írok, ha részeg vagyok, vagy kisgyerek. Egyik sem bűnügyi kategória)
- Gattyán György és a teqball
- LMP – miért nem döntöttünk még a főpolgármester-jelöltről
- Örökbeadó anyákról és szétszakított kárpátaljai családokról szólnak a Média a Családért-díj 2023-as győztes pályamunkái
- Lázár halálra ítélné a pedofilokat?
- Jámbor perre megy














Egy hozzászólás
Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.