Útszűkületekre, időszakos sávlezárásokra, forgalomterelésekre kell számítani május 13-ig több ütemben a Váci út-Petneházy utca, Váci út-Róbert Károly körút és Üllői út-Szentkirályi utca csomópontokban a 3-as metróvonal felújítása miatt – közölte a BKV Zrt. szombaton az MTI-vel.
A Kálvin téri, a Corvin-negyedben és a Semmelweis Klinikáknál lévő állomások májusi forgalomba helyezése után a metrópótlás a Göncz Árpád városközpont-Kálvin tér útvonalra helyeződik át – tájékoztatott a vállalat.
Közölték azt is, április 19. és 24. között a Váci útról balra az Árpád híd irányába kanyarodó két forgalmi sávból időszakosan csak egy sáv lesz járható.
A Róbert Károly körúton az Árpád híd irányából érkezők balra, a Váci útra kanyarodás esetén sávelhúzásra számítsanak – tették hozzá.
- Hétfőn indul az újpesti útfelújítás: hónapokra változik a forgalom az István úton és a Pozsonyi utcában
- Közösségi bringák érkezhetnek Rákosmentére – új korszak a helyi közlekedésben
- Sziget 2026: diákoknak most először félárú fesztiválbérlet a BudapestGO-val
- Elkészült az egyik oldal: fontos mérföldkőhöz ért a Flórián téri felüljáró felújítása
- Fontos győzelem Budapestnek és az országnak a reptéri vasút ma bejelentett régi-új terve!














