Az idén 2024. július 19., péntek és 21., vasárnap között rendezik meg a Formula-1 Magyar Nagydíjat. A helyszínre Pest Vármegye24 napijeggyel érdemes utazni, amelyet – a szurkolókat, érdeklődőket segítve – a BKK is elérhetővé tesz szezonális jelleggel, emellett bővítik a Budapest Kártyák érvényességét.
A BKK személyes értékesítőhelyein és a kijelölt BKK jegy- és bérletautomatáiban is elérhető július 21-ig a Pest Vármegye24 napijegy. A Pest Vármegye24 napijegy a HÉV teljes szakaszán, továbbá a VOLÁNBUSZ járatokon és a vasúti járatokon használható fel utazásra, Budapesten belül is. A Pest Vármegye24 napijegy (valamint a Magyarország24 napijegy) a BKK-járataira továbbra sem érvényes, a Formula-1 ideje alatt sem!
A Hungaroring elérésére Kerepes HÉV-állomástól a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedtet díjmentes különbuszokat. A Hungaroringtől visszafelé a díjmentes különbuszok Gödöllő vasútállomásra közlekednek.
További részletes információk az utazási és jegyvásárlási lehetőségekről a https://www.mavcsoport.hu/F1 oldalon érhetők el.
- Üzemanyagot csapoltak le a szolgálati autókból a gyanúsított rendőrök – videóval
- Megnyílt a Liget téri átjáró: új szakaszhoz érkezett a Kőbánya-alsó vasútállomás felújítása
- Előkerült Pesty László – lezárt ügy, nyitva maradó kérdések
- Választás előtti végkiárusítás? – Vitézy Dávid szerint Budapest vasúti aranytartalékai kerülhetnek magánkézbe
- Ideiglenesen lezárták az Erzsébet-kilátót a balesetveszély miatt














