Sztrájkkal indult a szerda reggel az épülő, már majdnem teljesen kész iváncsai akkumulátorgyárnál.
Lapunk a helyszínen több, egymástól független forrásból úgy értesült, hogy a 2000 fős településen a gyáróriást építő Fidesz-közeli vállalkozás, a Garancsi István üzletember tulajdonában lévő Market Építő egyik alvállalkozója hetek óta nem fizette ki a munkásait, ezért mintegy 3-400 ember lépett igen szervezetten, egyszerre sztrájkba – értesült a gulyasagyumedia.hu
A lap Iváncsa polgármesterét is idézi:
Reggel 7 óra után értesítettek a település déli részén lakók, hogy fennakadás tapasztalható a Kilencedi úton, illetve a Vörösmarty utcai buszfordulónál. Mivel a helyszínre érkezve magam is ezt tapasztaltam, így a rendőrség segítségét kértem, akik ekkor már tudtak a problémáról és megkezdték annak megoldását is
– tájékoztatta a NER-közeli portált Molnár Tibor polgármester.
A demonstráló munkások nagyjából délelőtt 10 órára feloldották a blokádot és felvették a munkát, miután ígéretet kaptak rá, hogy még a szerdai napon kifizetik őket.
- Hogyan trükközhetsz, hogy hűvös is maradjon, és a hálózat se omoljon össze?
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Karácsony Gergely – Bennünket nem lehet megvesztegetni. És ezt még a főmegvesztegető is elismeri
- A XV. kerület a Szilas Liget beruházás mielőbbi rendezését kéri a minisztertől
- Kilencmilliárdos parkfenntartási szerződés Angyalföldön – kérdéseket vet fel a fővárosi parkfenntartási ügy újabb szála













