Rövid Facebook közleményben tudatta ügyfeleivel az OTP, hogy az egyik alapszolgáltatásuk helyreállt.
Mint azt tegnap megírtuk, az OTP elektronikus szolgáltatásában hiba lépett fel, ezért a bank elektronikus utalási rendszere elérhetetlen volt.
Egy órával ez előtt rövid Facebook üzenetben tájékoztatták a felhasználókat, hogy a hiba elhárult.
Sziasztok, sajnáljuk, hogy az elektronikus szolgáltatásunkkal kapcsolatos technikai probléma miatt kellemetlenség ért benneteket. Tájékoztatunk titeket, hogy a szolgáltatás működése helyreállt, megfelelően elérhető. Köszönjük türelmeteket.
- Koronavírus – Oltási kampányt indít Hollandia
- Karácsony Gergely főpolgármester közölte, az udvariassági találkozót a közel-keleti ország tárcavezetője kezdeményezte
- Újpest Önkormányzata átláthatósági rendeletet fogadott el dr. Trippon Norbert polgármester javaslatára
- Újpest Önkormányzata átláthatósági rendeletet fogadott el dr. Trippon Norbert polgármester javaslatára
- Hadházy Ákos kemény őszre számít a belpolitikában